Galimybių pasas

Mieli klientai,

vykdydami LR Vyriausybės nutarimą, nuo rugsėjo 13 d. prekybos salonuose aptarnausime tik klientus, turinčius galiojantį galimybių pasą ar jam prilyginamą dokumentą.

Galimybių pasas yra išduodamas ir ribojimai nebus taikomi asmenims, kurie yra pasiskiepiję pilna skiepijimo schema ir įgiję imunitetą, persirgusiems koronavirusu, kai tai patvirtinta PGR, antigeno testais arba serologiniu antikūnų tyrimu, turintiems neigiamą PGR testą, atliktą per pastarąsias 48 valandas ir vaikams iki 16 metų.

Kviečiame visus, turinčius galiojantį Galimybių pasą ar jam lygų dokumentą, naudotis visomis paslaugomis: atsiimti užsakymus, įsigyti prekes prekybos vietose, konsultuotis su darbuotojais ir kt.

Jei neturite galimybių paso, ar jam prilyginamo dokumento, prašome naudotis el. parduotuve www.gameroom.lt ir užsakyti prekes su pristatymu Jums patogiu adresu ar į paštomatą. Taip pat galima atsiimti prekes prie mūsų parduotuvių neįeinant į vidų (reikės paskambinti nurodytu telefonu prie įėjimo).

Galimybių pasą prašysime pateikti prie kasų, todėl rekomenduojame ir prašome Jūsų parduotuvių viduje visgi dėvėti apsauginę kaukę, o jei jaučiatės prastai ar karščiuojate atidėti apsilankymą kitai dienai.

Būkime atsakingi. Saugokime save ir kitus.