Private policy

PRIVATUMO POLITIKA

Ši privatumo politika nustato, kaip ir kodėl UAB „Game Room“ (toliau – Mes arba Game Room) tvarko informaciją apie Jus, surinktą UAB Game Room priklausančioje internetinėje parduotuvėje www.gameroom.lt (toliau – Internetinė parduotuvė).

 

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS

Kai Jūs perkate naudodamiesi Internetine parduotuve, mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, adresą ir telefono numerį kaip privalomus. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate Mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo, sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslais.

 

Jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime Jums mūsų siūlomas naujienas ir kitus pasiūlymus. Jūs visada galite atsisakyti šių pranešimų paspausdami nuorodą „Atsisakyti“ gauto elektroninio laiško apačioje.

Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 3 (tris) metus nuo jų pateikimo. Suėjus šiam terminui, Mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

 

SLAPUKAI (COOKIES)

Slapukai – tai trumpi tekstiniai failai, kuriuos Mes patalpiname Jūsų galiniame įrenginyje tam, kad Jūsų naršyklėje būtų išsaugotas apsipirkimo krepšelio turinys. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slapukai, kuriuos talpiname, jokiais būdais Mums neperduoda duomenų apie privačią informaciją, saugomą Jūsų galiniame įrenginyje.

Pirkimo procesui reikalingi slapukai patalpinami 2 (dviem) savaitėms. Nors ir labai rekomenduojame leisti Mums slapukus talpinti Jūsų galiniame įrenginyje, Jūs visuomet galite jų atsisakyti savo naršyklės nustatymuose (perspėjame – uždraudus slapukus svetainėje, bus neįmanoma atlikti pirkimo).

 

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, pasitelkiame trečiuosius asmenis (prekių pristatymo, mokėjimų įmones bei socialinius tinklus). Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.

Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate Mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši privatumo politika Jums nebegalioja.

 

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Dedame didžiausias pastangas, kad Jūsų pateikta informacija būtų laikoma konfidencialiai, tačiau, tuo atveju, jeigu Mus įpareigoja įstatymas arba Jūs pažeidžiate Mūsų naudojimosi ir pirkimo Internetinėje parduotuvėje sąlygas, pasiliekame teisę atskleisti Jūsų duomenis.

 

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo Internetinėje parduotuvėje dienos.

 

KONTAKTAI 

Norėdami gauti informaciją apie duomenis, kuriuos esame surinkę apie Jus, prašome su Mumis susisiekti toliau nurodytu el. pašto adresu. Vieną kartą per metus šią informaciją Jums pateiksime nemokamai.

Jeigu pageidaujate, kad informacija apie Jus būtų pataisyta at ištrinta, prašome susisiekti su Mumis toliau nurodytu el. pašto adresu.

 

UAB „Game Room“

Garso g. 3-1, LT-47454 Kaunas

Juridinio asmens kodas 304426107

El. paštas [email protected]

ADA.lt įregistravimo kodas ir data: P8081, 2017-10-30

Sausainiukų deklaracija